Forum Alem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Alem

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BAŞBAKAN TAYYİP ERDOĞAN'IN EŞİ EMİNE ERDOĞAN, TSK REHABİLİTA

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

BAŞBAKAN TAYYİP ERDOĞAN'IN EŞİ EMİNE ERDOĞAN, TSK REHABİLİTA Empty
MesajKonu: BAŞBAKAN TAYYİP ERDOĞAN'IN EŞİ EMİNE ERDOĞAN, TSK REHABİLİTA   BAŞBAKAN TAYYİP ERDOĞAN'IN EŞİ EMİNE ERDOĞAN, TSK REHABİLİTA Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 1:44 am

Beyninin sağ tarafındaki tıkanıklığa bağlı olarak kısmi felç geçiren ünlü tiyatrocu Nejat Uygur, Ufuk Üniversitesi Hastanesi'ndeki tedavisi sonrası Ankara Bilkent'teki TSK Rehabilitasyon Merkezi'ne yattı. Başbakan'ın eşi Emine Erdoğan, Uygur'un eşi Necla Uygur'u telefonla arayarak ünlü tiyatrocuyu ziyaret etmek istediğini söyledi. Necla Uygur, bu talebi olumlu karşıladı. Ancak, olayın TSK Rehabilitasyon Merkezi'nde duyulmasının ardından Necla Uygur, Emine Erdoğan'ı telefonla arayarak, ziyaretin gerçekleşemeyeceğini söyledi.
BAŞBAKAN TAYYİP ERDOĞAN'IN EŞİ EMİNE ERDOĞAN, TSK REHABİLİTA Nejat.uygur1
Necla Uygur, olayı Milliyet'e şöyle anlattı:
"Gerçekten böyle bir olay yaşandı. Bunda gizleyecek bir taraf yok.
Sayın Emine Hanım bana telefon açtılar. Bir nezaket ziyaretinde bulunacaklarını söylediler. Memnuniyetle beklediğimi söyledim.
Sayın hemşirelere haber verdim, Başbakan'ın eşinin geleceğini. Onlar da herhalde haber vermişler ki sonra bana geldiler, dediler ki, 'Sayın Emine Hanım'ın gelmesi için Genelkurmay'dan izin alınması gerekmektedir.' Ben bilmiyorum olayı. Ondan sonra Genelkurmay'ın da GATA'ya bildirmesi lazımmış, GATA'nın da onaylayıp haber vermesi lazımmış. Böyle bir şeyin imkânsız olabileceğini söylediler ve benim kendilerine bildirmemi söylediler. Benim için zor bir durumdu. Nezaket gösterdi hanımefendi bana, dışarıda benimle buluştu. Üzüntülerini bildirdi. Ben de kendilerine üzüntülerimi bildirdim. Böyle bir olayın içinde olmaktan mutsuz olduğumu kendilerine söyledim. Böyle bir şeyin ortasında olmaktan ben çok mutsuz oldum."

HAYRÜNNİSA GÜL EŞİNİN REFAKATÇISIYDI

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Dışişleri Bakanı olduğu Mart 2006'da, içkulağında basınç değişikliğinden kaynaklanan yırtılma nedeniyle Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) ameliyat olmuştu. Gül'ün refakatçisi türbanlı eşi Hayrünnisa Gül olmuştu.
http://forumalem.forumotion.com

BAŞBAKAN TAYYİP ERDOĞAN'IN EŞİ EMİNE ERDOĞAN, TSK REHABİLİTA
1 sayfadaki 1 sayfası